ברכה לתחילת שנה - שנת קורונה שנת לימודים חדשה מתחילה שנה קצת אחרת ולא הכי רגילה שנה עם קורונה וכללים משלה עם שינויים על שינויים בסדרי הפעולה הכיתות, ההפסקות, המפגשים, הבילויים השיחות, השיעורים, החוגים, הטיולים כמעט דבר אינו דומה למוכר ולידוע השינוי הופך להיות הדבר הכי קבוע... אז מה נאחל לשנה שמתחילה שנה שמגיעה עם הרבה סימני שאלה? מה שיתאים לשנה כזו מוזרה הוא פשוט לאחל – חזרה לשגרה!

ברכה לתחילת שנה – שנת קורונה

לברכה הבאה
 

שנת לימודים חדשה מתחילה
שנה קצת אחרת ולא הכי רגילה
שנה עם קורונה וכללים משלה
עם שינויים על שינויים בסדרי הפעולה

הכיתות, ההפסקות, המפגשים, הבילויים
השיחות, השיעורים, החוגים, הטיולים
כמעט דבר אינו דומה למוכר ולידוע
השינוי הופך להיות הדבר הכי קבוע…

אז מה נאחל לשנה שמתחילה
שנה שמגיעה עם הרבה סימני שאלה?
מה שיתאים לשנה כזו מוזרה
הוא פשוט לאחל – חזרה לשגרה!

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

השנה, שנת הלימודים מתחילה בסימן הקורונה, תחילת השנה מביאה איתה הרבה דברים לא ידועים, ומה שכן ידוע - לא תמיד מלהיב. לא נותר לנו אלא להתייחס למציאות כפי שהיא ולהתרגל, לעת עתה למצב. לכבוד המציאות הכל כך מוזרה כתבנו ברכה לתחילת שנה - שנת קורונה, שבה תיארנו את המצב שנקלענו אליו, תיארנו איך תיראה השנה אחרת ושונה, וכמובן קינחנו באיחולים לחזרה מהירה לשגרה.
הברכה לתחילת שנה - שנת קורונה כתובה בחרוזים קולחים ובנוסח שמתאים מאוד לשלוח לתלמידים או להורים לכבוד תחילת שנת הלימודים.
קוריוז קטן מ'מאחורי הקלעים' של כתיבת הברכה: גם בודק השגיאות של אתר הברכות שלנו מביע את פליאתו, ובכל פעם שאנו כותבים קורונה הוא מודיע על שגיאה.

בברכת התחלת שנה טובה ומרגשת!ואם ברצונך לצפות בעוד ברכות להתחלה ופתיחת ברכות להתחלה ופתיחת שנה , אותן אפשר יהיה לשלוח במייל או להדפיס - הרי שיש ברכות שכאלו בשפע באתר.

לעוד ברכות לראש השנה


בברכת שנה טובה !!