ברכה לחתונה - צרור עצות זהב אנחנו שמחים לחגוג איתכם בהזדמנות                                                    כה מיוחדת היום אתם נישאים! והופכים את הזוגיות לממוסדת ולכבוד המאורע החגיגי נרצה לתת כמה עצות כדי שאת חיי היחד הנפלא שבניתם -                                               תמשיכו למצות זכרו שאת הנישואין צריך לטפח ולשמר מדובר בתהליך יומיומי, שאינו נגמר ואף לא ייגמר נהגו בכבוד והערכה, בהדדיות שלמה ומלאה הפכו את החברות למפרה ומלאת עניין והשראה תנו לעצמכם להיות אתם ולא מישהו אחר עברו חוויות משותפות ודעו גם לשחרר שתפו, התייעצו, קבלו, סלחו, פיתרו בעיות בשלווה ותמיד זכרו שבחרתם לחיות יחד                                          בשותפות ובאהבה!

ברכה לחתונה – צרור עצות זהב

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

אנחנו שמחים לחגוג איתכם בהזדמנות
                                                   כה מיוחדת
היום אתם נישאים! והופכים את הזוגיות לממוסדת
ולכבוד המאורע החגיגי נרצה לתת כמה עצות
כדי שאת חיי היחד הנפלא שבניתם –
                                              תמשיכו למצות

זכרו שאת הנישואין צריך לטפח ולשמר
מדובר בתהליך יומיומי, שאינו נגמר ואף לא ייגמר
נהגו בכבוד והערכה, בהדדיות שלמה ומלאה
הפכו את החברות למפרה ומלאת עניין והשראה

תנו לעצמכם להיות אתם ולא מישהו אחר
עברו חוויות משותפות ודעו גם לשחרר
שתפו, התייעצו, קבלו, סלחו, פיתרו בעיות בשלווה
ותמיד זכרו שבחרתם לחיות יחד
                                         בשותפות ובאהבה!

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

חתונה היא הזדמנות נהדרת לתת צרור עצות זהב. נכון הדבר שלא כולם אוהבים לקבל עצות, ובכלל, בזמן הסמוך לנישואין הזוג כל כך מאוהב שהוא בטוח שהאהבה תישאר לנצח, ובכל זאת ברכה לחתונה היא אפשרות טובה להשיא כמה עצות, כמובן מנסיון, וכמוחבן שאם הזוג הצעיר ימלא אחר העצות הללו - מובטחת לו זוגיות נהדרת, הלא כן?
כולנו צריכים לעשות טעויות, זה ברור, אבל כדאי לשמוע עצות מזוגות שהחתונה רחוקה מהם, והצליחו לשמר את הנישואין שלהם למשך שנים רבות.
אלו עצות כדאי לתת לזוג שרק עכשיו נישא? לברך ממש ברגע החתונה? לקבל, לסלוח, לא לעשות ריב מדברים פעוטים, לשחרר, לחוות יחד - את כל אלו משלבת הברכה לחתונה המובאת מעלה, ברכה הכתובה בחרוזים נפלאים, שהופכים אותה לקלילה (ולא חופרת). כך אפשר לתת את הברכה לחתונה לזוג הצעיר ועל הדרך להשיא עצות זהב לחתונה.

בברכת חתונה מהנה ומזל טוב גדול לכבוד הנישואין!

לעוד ברכות לחתונה

לעוד ברכות ליום נישואין