ברכה לבת מצווה - לילדה מיוחדת שכזו חודשים של מחשבות והכנות באו על סיומםבערב מיוחד וחגיגי, בו התאספנו כולםנתקבצנו כאן כולנו לחגוג לך כאן הערבכי ילדה מיוחדת שכמוך ראויה למסיבה נהדרת את מיוחדת, זאת יעידו חברותייך הקרובותשזוכות ממך למעשים טובים, ומחשבות אוהבותאת מיוחדת, זאת יעידו כל בני המשפחהכי תמיד, ולא משנה מה – את תמיד שמחה... את מלאת עשייה, מוצאת בכל דבר ענייןהראשונה להתנדב, בכל מקום ובכל זמןאת אוהבת להיות בתנועה. קדימה, אלא מה?מי שלידך צריך הרבה אוויר לנשימה... אז לפני שתצא לנו ברכה קצת ארוכה וחופרתנאחל לך יקירתנו, שתמשיכי להיות כזו נהדרתשתמשיכי להפיץ את אורך סביב, לחייך ולשמוחהמשיכי לפתוח את לבך הטוב, ולהמשיך לפרוח

ברכה לבת מצווה – לילדה מיוחדת שכזו

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

חודשים של מחשבות והכנות באו על סיומם
בערב מיוחד וחגיגי, בו התאספנו כולם
נתקבצנו כאן כולנו לחגוג לך כאן הערב
כי ילדה מיוחדת שכמוך ראויה למסיבה נהדרת

את מיוחדת, זאת יעידו חברותייך הקרובות
שזוכות ממך למעשים טובים, ומחשבות אוהבות
את מיוחדת, זאת יעידו כל בני המשפחה
כי תמיד, ולא משנה מה – את תמיד שמחה…

את מלאת עשייה, מוצאת בכל דבר עניין
הראשונה להתנדב, בכל מקום ובכל זמן
את אוהבת להיות בתנועה. קדימה, אלא מה?
מי שלידך צריך הרבה אוויר לנשימה…

אז לפני שתצא לנו ברכה קצת ארוכה וחופרת
נאחל לך יקירתנו, שתמשיכי להיות כזו נהדרת
שתמשיכי להפיץ את אורך סביב, לחייך ולשמוח
המשיכי לפתוח את לבך הטוב, ולהמשיך לפרוח

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

בסך הכל שתים עשרה שנים של חיים, והנה בת מצווה! לא סתם נבחר גיל שתים עשרה לגיל בת המצווה, של תחילת ההתבגרות, הוא נבחר משום למרות גילה הצעיר, ניתן להבחין בשינוי האישיות של הילדה ותחילת הפיכתה לנערה. במיוחד כשמדובר בילדה מיוחדת שכזו, עם שלל תכונות טובות, חברות קרובות, ורצון להיטיב עם העולם. היא כבר כזו בוגרת שכבר יכולה לתכנן את מסיבת בת המצווה שלה, לבקש מה יהיה בה ולקחת חלק פעיל בחגיגת בת המצווה.
הברכה לבת מצווה המובאת מעלה מתארת את התהליך המתרחש סמוך לגיל שתים עשרה, את התכונות הטובות של נערת בת המצווה שהופכות אותה לכזו מיוחדת. ולמרות שאין אומרים שבחו של אדם בפניו, הרי שהברכה מתארת את תכונותיה הטובות של הילדה וכוללת איחולים להמשך עשייה, נתינה ואהבה.
בברכת מזל טוב לבת המצווה!

לעוד ברכה לבת מצווה ועוד ברכות