ברכה מיוחדת ליום הולדת לחברה לחברה הטובה שלי, המיוחדת במינך אני רוצה ביום מיוחד זה לברכך להודות לך על כך שאת חברה מדהימה שאת בקלות שכזו אותי משלימה תודה לך על שיחות, עצות ותמיכה ללא גבול את תמיד שם בשבילי ללא תמורה וללא גמול וגם כשהיו לנו תקופות קצת מאתגרות ידענו שעל החברות הזו אנחנו לא מוותרות אני מאחלת לך שנה מדהימה, מלאה הצלחה הרבה רגעים של אושר ושעות של שמחה תזכרי שאני איתך תמיד! בטוב וברע! כי את יודעת, פעם חברה – תמיד חברה!

ברכה מיוחדת ליום הולדת לחברה

לברכה הבאה
 

לחברה הטובה שלי, המיוחדת במינך
אני רוצה ביום מיוחד זה לברכך
להודות לך על כך שאת חברה מדהימה
שאת בקלות שכזו אותי משלימה

תודה לך על שיחות, עצות ותמיכה ללא גבול
את תמיד שם בשבילי ללא תמורה וללא גמול
וגם כשהיו לנו תקופות קצת מאתגרות
ידענו שעל החברות הזו אנחנו לא מוותרות

אני מאחלת לך שנה מדהימה, מלאה הצלחה
הרבה רגעים של אושר ושעות של שמחה
תזכרי שאני איתך תמיד! בטוב וברע!
כי את יודעת, פעם חברה – תמיד חברה!

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

חברה טובה זהו נכס. מחקרים רבים מראים שכשיש חברה טובה שנמצאת שם בשבילנו, שתומכת, מייעצת, מלווה זה גורם לנו שמחה גדולה, ויש האומרים שחברה טובה גורמת לחברתה להאריך חיים.
כשחברה טובה חוגגת יום הולדת , מה אפשר לאחל לה? ראשית כדאי לפתוח בתיאור החברות ההדוקה , לאחר מכן להודות לה על הדברים הטובים שהיא מביאה לחברות, ולאחר כל אלו כדאי לסיים האיחולים לכבוד יום ההולדת, ולכבוד החברות ששתינו רוצות שתימשך כמה שיותר (שהרי לולא כן, לא היינו חברותיה).
כך שבברכה ליום הולדת לחברה המובאת מעלה משולבים שלושת השלבים הנ"ל, והברכ פוצחת בתיארו החברות, לאחר מכן תודה לחברה ולסיום איחולים לחברה ולחברות.

בברכת מזל טוב ליום הולדת לחברה אהובה!

לעוד ברכות ליום הולדת לחברה
לעוד ברכות יום הולדת