ברכה ליום הולדת לאמא - חיוך רחב לאמא האהובה והיקרה שלנו, יום הולדת הוא יום של פעם בשנה ולכבודו קבלי את מאיתנו מתנה מתנת המילים הטובות, התודות והברכות מתנה שתטען אותך בהרבה עוצמה וכוחות ראשית, נספר עליך ועל אופייך המיוחד זה שמקסים וכובש כל אחת ואחד נספר על דאגה, ועל נתינה עד בלי די ועל שאת מלמדת אותנו מהי אהבה ללא תנאי ונמשיך לספר עוד קצת אודותייך ואם תרצי או לא תרצי - להפליא בשבחייך בשביל זה הרי המציאו את יום ההולדת (כדי שנוכל להביך אותך בצורה מכובדת...) החיוך שלך הוא יחידי ומיוחד האישיות שלך כובשת כל אחת ואחד לכל אורך החיים הענקת לנו הרבה כוח לימדת אותנו לחיות בביטחון ולשמוח לימדת אותנו דברים טובים וחשובים בכל זמן ובכל מקום - להיות אנשים טובים להקשיב לזולת, להושיט יד לעזרה להאיר פנים, לחייך, להיות חברה לכל אורך השנים היווית לנו השראה ראינו איך מתנהגת אישה נפלאה והנה גדלנו, וכבר מיישמים עצותייך מפזרים הלאה ברכה, הולכים בדרכייך מאחלים לך, אמא אהובה בעלת החיוך הרחב שתמשיכי להפיץ את טובך במרחב בריאות נהדרת, מפגשים משמחים וטובים מכולנו, שאותך מאוד אוהבים!

ברכה ליום הולדת לאמא – חיוך רחב

לברכה הבאה
 

לאמא האהובה והיקרה שלנו,

יום הולדת הוא יום של פעם בשנה
ולכבודו קבלי את מאיתנו מתנה
מתנת המילים הטובות, התודות והברכות
מתנה שתטען אותך בהרבה עוצמה וכוחות

ראשית, נספר עליך ועל אופייך המיוחד
זה שמקסים וכובש כל אחת ואחד
נספר על דאגה, ועל נתינה עד בלי די
ועל שאת מלמדת אותנו מהי אהבה ללא תנאי

ונמשיך לספר עוד קצת אודותייך
ואם תרצי או לא תרצי – להפליא בשבחייך
בשביל זה הרי המציאו את יום ההולדת
(כדי שנוכל להביך אותך בצורה מכובדת…)

החיוך שלך הוא יחידי ומיוחד
האישיות שלך כובשת כל אחת ואחד
לכל אורך החיים הענקת לנו הרבה כוח
לימדת אותנו לחיות בביטחון ולשמוח

לימדת אותנו דברים טובים וחשובים
בכל זמן ובכל מקום – להיות אנשים טובים
להקשיב לזולת, להושיט יד לעזרה
להאיר פנים, לחייך, להיות חברה

לכל אורך השנים היווית לנו השראה
ראינו איך מתנהגת אישה נפלאה
והנה גדלנו, וכבר מיישמים עצותייך
מפזרים הלאה ברכה, הולכים בדרכייך

מאחלים לך, אמא אהובה בעלת החיוך הרחב
שתמשיכי להפיץ את טובך במרחב
בריאות נהדרת, מפגשים משמחים וטובים
מכולנו, שאותך מאוד אוהבים!

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

ברכה לאמא היא אחת הברכות שכייף לתת, אישה שילדה וגידלה אותנו, שדאגה לנו יום יום, וגם היום כשכבר כולם גדול, אמא עדיין ממשיכה להיות התדמות המאחדת, הדואגת, זו שתהיה שם בשבילנו ויהיה אשר יהיה. כשאמא שלנו היא גם אישה מלאת השראה, כייף לתת לה ברכה ליום הולדת לאמא - חיוך רחב, כי למרות שזו ברכה מתוך אתר הברכות הגדול , היא מתאימה לאמא שלנו ככפפה ליד. בברכה ליום ההולדת הדגשנו את התכונות של אמא, שמהן אי אפשר להתעלם, במיוחד החיוך הרחב, שעל שמו נקראת הברכה :), בברכה ליום הולדת אמא שילבנו את הדברים שמייחדים את העשייה של אמא, את מה שהיא מהווה עבורנו וכמובן את האיחולים המקסימים בסוף.

בברכת יום הולדת שמח לאמא!

רוצה להפתיע את יקירך? רוצה לשמח את יקירתך? שירות חינמי וקל של שליחת ברכות יום הולדת בתוספת כיתוב אישי ואיחולים משלך בתזמון מדויק ליום ההולדת. אין כמו ברכה מיוחדת עם נגיעה אישית ליום ההולדת.