ברכה לראש השנה - הולם החזה כשמתחילה שנה עובר מן רעד כזההולם הלב, מתרגש החזהמחשבות, רצונות, חלומות, אהבותהומה הנפש, נאספות התקוותכשמתחילה שנה נישא המבטנפתח הלב, החזה נרעד כיסופים, בקשות, אמונות, הבטחותהומה הנפש, דלתות נפתחותשתהא השנה מזינה ומפרהשתהא מצמיחה, ואת הלב מאירהשתהא השנה נעימה ורכהשתהא שמחה ומאוד מתוקה!

ברכה לראש השנה – הולם החזה

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

כשמתחילה שנה עובר מן רעד כזה
הולם הלב, מתרגש החזה
מחשבות, רצונות, חלומות, אהבות
הומה הנפש, נאספות התקוות

כשמתחילה שנה נישא המבט
נפתח הלב, החזה נרעד
כיסופים, בקשות, אמונות, הבטחות
הומה הנפש, דלתות נפתחות

שתהא השנה מזינה ומפרה
שתהא מצמיחה, ואת הלב מאירה
שתהא השנה נעימה ורכה
שתהא שמחה ומאוד מתוקה!

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

מה מרגישים כשמתחילה שנה חדשה? איך פועל בנו זמן מיוחד שכזה? מה שבטוח הוא שהמחזוריות הזו של הזמנים, כשבכל שנים עשר חודשים מגיע ראש השנה, לא משאירה אותנו אדישים, יש מן התרגשות כזו באוויר ובמיוחד בלב. הרגשה טובה שהנה, מתחילה עוד שנה, ואפשר שוב לבקש בקשות, שוב לחלום, שוב לכוון את המצפן האישי שלנו, וללכת לאורו החל מראש השנה לאורכה של השנה כולה.
הברכה לראש השנה המובאת מעלה מאגדת בתוכה את הרגשות המגוונים השורים בנו לפני תחילת השנה ומביעה אותם בחרוזים קולחים ובפשטות נהדרת. אין ספק שהברכה לראש השנה המתארת את הלמות הלב תפגוש את הלב כל אחד ואחת ותמלא אותו בתקוות ובנעימות מתוקה.

בברכת שנה טובה ומתוקה!


ואם ברצונך לצפות בעוד ברכות להתחלה ופתיחת ברכות להתחלה ופתיחת שנה , אותן אפשר יהיה לשלוח במייל או להדפיס - הרי שיש ברכות שכאלו בשפע באתר.

לעוד ברכות לראש השנה


בברכת שנה טובה !!