ברכה ליום נישואין - מגיעות ברכות עשר שנות נישואין, מגיעות על כך ברכות על הזוגיות הנהדרת שבניתם, על כל ההצלחות כן, היו מן הסתם מהמורות, ולא הכל וורוד אך בדרך המשותפת אתם נחושים יחדיו לצעוד מגיעות לכם ברכות על שעות היום-יום ברכות על החוויות בין מציאות לחלום ברכות על הצעדים הקטנים ועל הדילוגים על שאת החיים אתם חיים וחוגגים מגיעות לכם ברכות על המשפחה שבניתם על קן חם ונעים שבתשומת לב ריפדתם על החיוכים, ההנאות, ההתקדמות הנהדרת ועל שנים נעימות ומלאות אהבה מתגברת מאחלים לכם מזל טוב, וברכות מים אל ים שתמשיכו לגמוע יחד את מלוא העולם מברכים אתכם בעוד שנות יחד טובות מלאות באהבה ובחוויות מלבבות!

ברכה ליום נישואין – מגיעות ברכות

לברכה הבאה
 

עשר שנות נישואין, מגיעות על כך ברכות
על הזוגיות הנהדרת שבניתם, על כל ההצלחות
כן, היו מן הסתם מהמורות, ולא הכל וורוד
אך בדרך המשותפת אתם נחושים יחדיו לצעוד

מגיעות לכם ברכות על שעות היום-יום
ברכות על החוויות בין מציאות לחלום
ברכות על הצעדים הקטנים ועל הדילוגים
על שאת החיים אתם חיים וחוגגים

מגיעות לכם ברכות על המשפחה שבניתם
על קן חם ונעים שבתשומת לב ריפדתם
על החיוכים, ההנאות, ההתקדמות הנהדרת
ועל שנים נעימות ומלאות אהבה מתגברת

מאחלים לכם מזל טוב, וברכות מים אל ים
שתמשיכו לגמוע יחד את מלוא העולם
מברכים אתכם בעוד שנות יחד טובות
מלאות באהבה ובחוויות מלבבות!

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

כפי שיום הולדת נחוג פעם בשנה, כך גם יום נישואין נחגג מדי שנה, וכדאי שגם אנו בבואנו לברך לכבוד יום הנישואין נחדש את הברכה, ונתייחס בכל פעם לתמורות שחלו במהלך השנה.
ובכל זאת, ישנן שנים בהן החגיגה עוצמתית יותר, אלו הן שנות העשור: עשר שנות נישואין, עשרים שנים, ויש זוגות שזוכים לחגוג יובל שנות נישואין, ואפילו שישים ושבעים שנות נישואין.
ברור לנו כי השנה הנוכחית אינה דומה לקודמתה ובמיוחד כשמדובר בעשר שנות נישואין, אז כבר אפשר להביט על תקופה משמעותית ולזקוף את ההישגים וההצלחות שנצברו במהלך שנות הנישואין, עם ההסתייגות כמובן, כפי שכתבנו גם בברכה, שברור שלא הכל היה וורוד.
בברכה ליום הנישואין המילה ברכות נאמרת בכפל משמעות - ברכה כאיחול, וברכה כהודייה. אין ספק שבמלאת עשר שנים לנישואין אפשר לברך ולאחל ולברך ולהודות.
הברכה ליום הנישואין כתובה בחרוזים קולחים והיא יכולה לשמש כמתנה ליום הנישואין או כברכה שאפשר לברך בארוע שנחוג לכבוד המאורע או להינתן כצירוף למתנת יום הנישואין.

בברכת יום נישואין שמח!

לעוד ברכות ליום נישואין
ברכות לחתונה
ברכות ליום האהבה