ברכה ליום הולדת אמא - אמא יקרה לי אמא יקרה לי, אמא יקרה קבלי את הברכה, מלאה בהוקרה על מה שהיית ועל כל מה שאת- אוהבת בלי גבולות, אינסופית כמעט יום הולדתך הגיע, אמא, וזו הזדמנות טובה להחזיר לך ולו חלקיק מהררי האהבה גם השנה המשכת להרעיף מטובך כל טוב גם השנה הוכחת מה באמת חשוב בנחישות ובשמחה צועדת תמיד בראש ממך אפשר ללמוד להתקדם מבלי לחשוש צחוקך מדבק, ידוע בסביבה כולה כשאת נוכחת – זו הקלה גדולה לסיום, אמא יקרה לי, אמא יקרה את נפלאה ונהדרת כדבר שבשגרה קבלי את ברכותיי ארוזות באהבה ולהן הוסיפי - בריאות, נחת ושלווה

ברכה ליום הולדת אמא – אמא יקרה לי

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

אמא יקרה לי, אמא יקרה
קבלי את הברכה, מלאה בהוקרה
על מה שהיית ועל כל מה שאת-
אוהבת בלי גבולות, אינסופית כמעט

יום הולדתך הגיע, אמא, וזו הזדמנות טובה
להחזיר לך ולו חלקיק מהררי האהבה
גם השנה המשכת להרעיף מטובך כל טוב
גם השנה הוכחת מה באמת חשוב

בנחישות ובשמחה צועדת תמיד בראש
ממך אפשר ללמוד להתקדם מבלי לחשוש
צחוקך מדבק, ידוע בסביבה כולה
כשאת נוכחת – זו הקלה גדולה

לסיום, אמא יקרה לי, אמא יקרה
את נפלאה ונהדרת כדבר שבשגרה
קבלי את ברכותיי ארוזות באהבה
ולהן הוסיפי – בריאות, נחת ושלווה

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

כשמגיע יום ההולדת לאמא, נרשמת התרגשות רבתי. אההממ, לא תמיד זה כך, הרי אמא היא די דבר מובן מאליו, ולא תמיד זוכרים להרעיף עליה בחזרה את האהבה שהיא מרעיפה על כולם ביום יום. אבל בואו נגיד שאת ההזדמנות של יום הולדת לאמא כדאי לנצל בדיוק בשביל לאחל ולהגיד לה את מה שבשגרה קצת נסתר מן העין.
ומה באמת מברכים לכבוד יום ההולדת? את מה כדאי להזכיר? ומה כדאי לאחל?
הברכה ליום הולדת אמא המובאת מעלה, פותחת בשורה הידועה מן השיר אמא יקרה לי, יקרה. אנחנו בטוחים שכל אחד שקורא את הברכה מתחיל לזמזם את השיר.
השיר, שנכתב על ידי משה דפנא, מכיל מילים פשוטות שחוזרות על עצמן, ועם זאת הוא חרוט בלב כולנו, כשיר אמא נקי ואמיתי.
עיקר השיר הוא שהילד אוהב את אמו ושר לה זאת בשיר קטן. גם הברכה ליום הולדת אמא שכתבנו לשימושכם החופשי והחינמי, הינה קצרה ופשוטה ומתארת בעיקר את האהבה שרוצה כל בן או בת להחזיר לאמא, שממשיכה תמיד לאהוב ולדאוג.

בברכת יום הולדת שמח לאמא ומזל טוב !

כברכה שמביעה תודה ואהבה לאמא, היא בהחלט יכולה להתאים לא רק כברכה ליום הולדת של אמא אלא גם כברכה ליום המשפחה, או מה שנקרא פעם יום האם.


מגוון ברכות ליום הולדת ממתינות לך אתר הברכות מילים מהלב. רוצה להפתיע את יקירך? רוצה לשמח את יקירתך? שירות חינמי וקל של שליחת ברכות יום הולדת בתוספת כיתוב אישי ואיחולים משלך בתזמון מדויק ליום ההולדת. אין כמו ברכה מיוחדת עם נגיעה אישית ליום ההולדת.