ברכה ליום הולדת לאמא - זר של לבבות כל יום מימות השנה הוא יום מיוחד אך יום הולדת הוא יום יחיד ומיוחד ולנו יש הזדמנות לומר מילים טובות ולשלוח לך ביום הזה זר של לבבות תודה לך אמא על העשייה הנהדרת על תשומת הלב שלעולם אינה נגמרת על הדוגמא האישית, ועל ההכוונה על הנחישות, על האמון ועל הנתינה תודה לך אמא על הבטחון ועל ההערכה על החיוך המפיץ טוב ועל השמחה על השיעורים שלמדנו, מול עינינו ממש על הנוכחות המעודדת בכל יום מחדש נאחל לך אמא יקרה, עוד שנים טובות שנים מלאות באנשים טובים, מלאות באהבות המשיכי להגשים את חלומותייך בשמחה וכמובן, מזל טוב, שבלעדיו ברכה אינה ברכה

ברכה ליום הולדת לאמא – זר של לבבות

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

כל יום מימות השנה הוא יום מיוחד
אך יום הולדת הוא יום יחיד ומיוחד
ולנו יש הזדמנות לומר מילים טובות
ולשלוח לך ביום הזה זר של לבבות

תודה לך אמא על העשייה הנהדרת
על תשומת הלב שלעולם אינה נגמרת
על הדוגמא האישית, ועל ההכוונה
על הנחישות, על האמון ועל הנתינה

תודה לך אמא על הבטחון ועל ההערכה
על החיוך המפיץ טוב ועל השמחה
על השיעורים שלמדנו, מול עינינו ממש
על הנוכחות המעודדת בכל יום מחדש

נאחל לך אמא יקרה, עוד שנים טובות
שנים מלאות באנשים טובים, מלאות באהבות
המשיכי להגשים את חלומותייך בשמחה
וכמובן, מזל טוב, שבלעדיו ברכה אינה ברכה

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

ברכה לאמא היא יותר מברכה רגילה ליום הולדת, משום שאמא היא זו שמלווה אותנו מיומנו הראשון, משום שאמא היא דמות ששלובה מחיינו מאלף. ברכה ליום הולדת לאמא משלבת כמה אלמנטים- ברכות מזל טוב רגילות וכן תודה והערכה לאאמא שלנו, שודאגת, תומכת, מלווה ואוהבת בכל תנאי.
הברכה ליום הולדת לאמא המובאת מעלה, כתובה בחרוזים קולחים ומתארת באופן קליל ומלא חן את התודה וההערכה לאמא. למעשה זוהי ברכה שיכולה להינתן לאמא בכל יום, אבל כפי שנאמר בברכה, ים הולדת הוא יום מיוחד ומביא עימו הזדמנות חחלאיחולים ולברכות מיוחדות.
כי אמא יש רק אחת, וברכות ליום הולדת יש הרבה. אבל זו מיוחדת מכולן :)

בברכת יום הולדת שמח לאמא ומזל טוב !

כברכה שמביעה תודה ואהבה לאמא, היא בהחלט יכולה להתאים לא רק כברכה ליום הולדת של אמא אלא גם כברכה ליום המשפחה, או מה שנקרא פעם יום האם.


מגוון ברכות ליום הולדת ממתינות לך אתר הברכות מילים מהלב. רוצה להפתיע את יקירך? רוצה לשמח את יקירתך? שירות חינמי וקל של שליחת ברכות יום הולדת בתוספת כיתוב אישי ואיחולים משלך בתזמון מדויק ליום ההולדת. אין כמו ברכה מיוחדת עם נגיעה אישית ליום ההולדת.