ברכה לחג האהבה - מרחפים על אהבתנו שיר מתנגן מחבר ביני ובינך הֵד רך קורא לי להיות על ידך נחל זורם, ציוץ ציפורים ריח פריחה, עלים שנושרים שמחים במזלנו מאוחדים בלבנו בטוחים במבטנו מרחפים באהבתנו משק כנפיים משמיע שירך ענן בשמים מזכיר לי את שמך פרח חדש, עשב צומח ספר נוגע, משפט משמח משמרים רגעינו מחזקים ידינו שוקדים על אהבתנו מודים שנינו על שנינו

ברכה לחג האהבה – מרחפים על אהבתנו

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

שיר מתנגן מחבר ביני ובינך
הֵד רך קורא לי להיות על ידך
נחל זורם, ציוץ ציפורים
ריח פריחה, עלים שנושרים

שמחים במזלנו
מאוחדים בלבנו
בטוחים במבטנו
מרחפים באהבתנו

משק כנפיים משמיע שירך
ענן בשמים מזכיר לי את שמך
פרח חדש, עשב צומח
ספר נוגע, משפט משמח

משמרים רגעינו
מחזקים ידינו
שוקדים על אהבתנו
מודים שנינו על שנינו

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

לעיתים חסרות לנו מילים כדי לבטא את אהבתנו. אנו חווים אהבה גדולה שכזו, אהבה שמורגשת בכל נים ונים, אהבה מרגשת, אהבה נוגעת שמרגיעה ומלהיבה, שמעודדת ומיטיבה, ולא פחות חשוב, אהבה שיש לשמור עליה ולשמר אותה בכל רגע, בכל יום ובכל זמן. טבעה של האהבה שלהבותיה גבוהות, אך אם לא מתחזקים אותה היא עלולה להיכבות.
לכבוד חג האהבה כתבנו ברכת אהבה שמתארת את היחד הנהדר, את השפעותיו בכל רגע מרגעי החיים, ואת החיבור העמוק שלה לטבע מסביבנו. הברכה ליום האהבה המובאת כאן למעלה מתארת את השמחה והעוררות שמביאה איתה האהבה, לצד הרצון לשמר ולשמור על האהבה לאורך זמן.
דברים רבים מזכירים את האהבה לבן או לבת הזוג, והם מוזכרים בברכה. כמו כן הברכה מדברת על הדבר החשוב, שהוא להמשיך ולהזכיר לעצמנו שהאהבה אינה מובנת מאליה, ועלינו לשוב ולטפח אותה כל העת.
אין כמו ברכה נוגעת וכנה כדי לשמח את אהוב לבנו או את אהובת לבנו, במיוחד ביום מיוחד שכזה, יום האהבה.

בברכת אהבה נמשכת וחג האהבה שמח!

לעוד ברכות לחג האהבה