ברכה לבת שלושים - יום הולדת בתנועה את בעיצומם של חיים מלאים בתנועה בין יבשות העולם ובין ארצנו המופלאה בין ימים ואוקיינוסים, בין אוויר לאדמה מפלסת דרכך המעניינת והנעימה את לוקחת את הזמן, נענית להזדמנויות ובדרך חיה את החיים ואוספת חוויות לכבוד יום הולדתך נאחל לך באהבה הצלחה והרבה מזל בדרכך הטובה שיהיו לך נסיעות שוות במיוחד ועל כל חלום שתגשימי, צרי עוד אחד!

ברכה לבת שלושים – יום הולדת בתנועה

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

את בעיצומם של חיים מלאים בתנועה
בין יבשות העולם ובין ארצנו המופלאה
בין ימים ואוקיינוסים, בין אוויר לאדמה
מפלסת דרכך המעניינת והנעימה
את לוקחת את הזמן, נענית להזדמנויות
ובדרך חיה את החיים ואוספת חוויות

לכבוד יום הולדתך נאחל לך באהבה
הצלחה והרבה מזל בדרכך הטובה
שיהיו לך נסיעות שוות במיוחד
ועל כל חלום שתגשימי, צרי עוד אחד!

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

גיל 30 הוא גיל של בניית החיים, וגם בניית הזוגיות והמשפחה. בעידן הנוכחי גיל שלושים הוא גם גיל של טיולים ונסיעות בעולם. אם כך מה אפשר לכלול בברכת יום הולדת שלושים? בסופו של דבר מדובר בגיל עגול ומיוחד, ועל כן הברכה ליום ההולדת צריכה להתייחס לכל המרכיבים הללו. אם נעשה זאת נצליח לחבר את כלת יום ההולדת לברכה המיוחדת שכתבנו במיוחד עבורה. הברכה כתובה בחרוזים קולחים ואנו בטוחים שכל בת שלושים שתקבל את הברכה מודפסת, במייל או בווצאפ תשמח עד מאוד ותברך אתכם עד בלי די. הברכה כתובה בחרוזים קולחים ואנו בטוחים שכל בת שלושים שתקבל את הברכה מודפסת, במייל או בווצאפ תשמח עד מאוד ותברך אתכם עד בלי די. בוודאי יש מי מכם שמכיר מישהי שחוגגת יום הולדת 30 ועסוקה בתנועה ובבניית החיים לפי ראות עיניה. בוודאי תמצאו שהברכה ליום ההולדת המובאת פה למעלה מתאימה לה ולדרך חייה המיוחדת. אז קדימה – שלחו לה את ברכת יום ההולדת וזכו לברכה!

בברכת יום הולדת שלושים שמח!


מגוון ברכות ליום הולדת ממתינות לך אתר הברכות מילים מהלב. רוצה להפתיע את יקירך? רוצה לשמח את יקירתך? שירות חינמי וקל של שליחת ברכות יום הולדת בתוספת כיתוב אישי ואיחולים משלך בתזמון מדויק ליום ההולדת. אין כמו ברכה מיוחדת עם נגיעה אישית ליום ההולדת.