ברכה ליום הולדת 30 - 3 עשורים תם עשור שלישי, והופ - מתחיל חדש אתה בוודאי שמח, אולי קצת מרוגש שואל את עצמך איך הגעת עד הלום האם זו מציאות? או שזהו רק חלום? עשור שלישי עבר, אתה כבר בן שלושים עברת לא מעט חוויות וריגושים לאחור מביט, כן, הגעת לשלב עתיד שלם עוד לפניך, שכולו זהב... עשור רביעי בפתח, של גדילה ועשייה תקופה ייחודית ומיוחדת, תקופה יפהפייה נאחל לך שנים טובות, של סיפוק והגשמה ובהצלחה בדרך לגיל הבינה והחוכמה

ברכה ליום הולדת 30 – 3 עשורים

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

תם עשור שלישי, והופ – מתחיל חדש
אתה בוודאי שמח, אולי קצת מרוגש
שואל את עצמך איך הגעת עד הלום
האם זו מציאות? או שזהו רק חלום?

עשור שלישי עבר, אתה כבר בן שלושים
עברת לא מעט חוויות וריגושים
לאחור מביט, כן, הגעת לשלב
עתיד שלם עוד לפניך, שכולו זהב…

עשור רביעי בפתח, של גדילה ועשייה
תקופה ייחודית ומיוחדת, תקופה יפהפייה
נאחל לך שנים טובות, של סיפוק והגשמה
ובהצלחה בדרך לגיל הבינה והחוכמה

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

כשמתחילים לספור עשורים, סימן שטיפה מתבגרים, אפשר להביט לאחור ולהבין שאחרי עשור הילדות ועשור הנערות הגיע זמנו של עשור הבגרות. .כשחוגגים יום הולדת שלושים תם העשור של ההכנות לחיים, ומתחילים החיים עצמם, מכאן שברכה ליום הולדת שלושים צריכה לכלול קצת פרטים מן העבר והרבה פרטים הצופים אל העתיד. אמנם הברכה ליום הולדת 30 כתובה בלשון זכר, אך עם תיקונים קוסמטיים קלים ניתן להחליף המילים ולגרום לכך שתתאים להיות ברכה יום הולדת 30 בלשון נקבה.
הברכה ליום הולדת 30 המובאת מעלה כתובה בצורה הומוריסטית המרככת את המעברים. וככל הברכות באתרנו היא מותאמת ליום הולדת של אדם בוגר, אבל לא בוגר מדי, ז"א מדובר בברכה ליום הולדת קלילה וקולחת.

בברכת יום הולדת שמח!

מגוון ברכות ליום הולדת ממתינות לך אתר הברכות מילים מהלב. רוצה להפתיע את יקירך? רוצה לשמח את יקירתך? שירות חינמי וקל של שליחת ברכות יום הולדת בתוספת כיתוב אישי ואיחולים משלך בתזמון מדויק ליום ההולדת. אין כמו ברכה מיוחדת עם נגיעה אישית ליום ההולדת.