ברכה ליום הולדת עגול לכבוד הגיל המיוחד והתחלות מלאות תקוות ולקראת ימים יפים מלאי חוויות טובות ניתנת לך מאיתנו ברכה טובה ואוהבת ברכה שאת הלב משמחת ומשובבת כי מה צריכה הבת-אדם לכבוד החגיגה? (בהנחה שבגיל הזה כבר לא רוצה עוגה) צריכה בריאות, צריכה שמחה,                            צריכה חברות שוות צריכה הזדמנויות נהדרות וחוויות טובות אז לכבוד הגיל המיוחד והחגיגה שבעקבותיו שלוחים לך מאיתנו איחולי זהב חפשי ומצאי את הטוב בכל זמן ומקום שנים יפות עוד לפנייך, נצלי אותן עד תום!

ברכה ליום הולדת עגול

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

לכבוד הגיל המיוחד והתחלות מלאות תקוות
ולקראת ימים יפים מלאי חוויות טובות
ניתנת לך מאיתנו ברכה טובה ואוהבת
ברכה שאת הלב משמחת ומשובבת

כי מה צריכה הבת-אדם לכבוד החגיגה?
(בהנחה שבגיל הזה כבר לא רוצה עוגה)
צריכה בריאות, צריכה שמחה,
                           צריכה חברות שוות
צריכה הזדמנויות נהדרות וחוויות טובות

אז לכבוד הגיל המיוחד והחגיגה שבעקבותיו
שלוחים לך מאיתנו איחולי זהב
חפשי ומצאי את הטוב בכל זמן ומקום
שנים יפות עוד לפנייך, נצלי אותן עד תום!

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

יום הולדת עגול מגיע, וזו הזדמנות נהדרת לאחל ולהעניק ברכה מיוחדת. כמה ימי הולדת עגולים אנו חוגגים בחיים? שמונה-תשעה במקרה הטוב, ומי ששפר עליו גורלו וקיים את הברכה ליום ההולדת 'עד מאה עשרים שנה', זוכה ל-12 ימי הולדת עגולים! לא כל כך הרבה, יש לציין.
משום כך הופך יום הולדת עגול לסיבה למסיבה, ולסיבה לברכה מיוחדת.
האמת, שהיום מוסיפים לחגיגות את ימי ההולדת החצי עגולים (25, 35, 45, ובעיקר בגילאים המבוגרים יותר, כשחוגגים יום הולדת 75, או יום הולדת 85, שלא לדבר על יום הולדת 95).
אז מה כוללת ברכת יום הולדת עגול המובאת מעלה? איחולים על הייחוד שביום ההולדת הזה, על המבט לעתיד, והרצון לברכות הטובות כמו בריאות שמחה ועוד.
מה שחשוב הוא שהברכה ליום הולדת עגול כתובה בסגנון קולח ובחרוזים, מה שהופך אותה למשהו קליל שכייף להעניק ליד מתנת יום ההולדת או כמתנה בפני עצמה.

בברכת מזל טוב ליום ההולדת הזה, ולברכה לעוד ימי הולדת רבים וטובים!

מגוון ברכות ליום הולדת ממתינות לך אתר הברכות מילים מהלב. רוצה להפתיע את יקירך? רוצה לשמח את יקירתך? שירות חינמי וקל של שליחת ברכות יום הולדת בתוספת כיתוב אישי ואיחולים משלך בתזמון מדויק ליום ההולדת. אין כמו ברכה מיוחדת עם נגיעה אישית ליום ההולדת.