ברכה ליום הולדת לחברה הכי הכי לחברה הכי נהדרת שהכרתי בחיי לכבוד יום הולדתך אאחל לך (עד בלי די) שבכל עת ובכל עיתוי תחשבי חיובי שהחיוך יהיה על שפתייך - בכל המצבים שהשנה הקרובה תביא איתה חוויות טובות שנמשיך ונהיה חברות משתפות וקרובות מי ייתן ונמשיך הלאה ולא נוותר שאת הקשר הטוב שבנינו נמשיך לשפר זכרי שבחיים טוב לשמוח ולצחוק וגם ללמוד ולהתקדם ולהגיע רחוק זכרי שאני כאן עבורך – בטוב וברע אוהבת אותך עד האינסוף ובחזרה!

ברכה ליום הולדת לחברה הכי הכי

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

לחברה הכי נהדרת שהכרתי בחיי
לכבוד יום הולדתך אאחל לך (עד בלי די)
שבכל עת ובכל עיתוי תחשבי חיובי
שהחיוך יהיה על שפתייך – בכל המצבים

שהשנה הקרובה תביא איתה חוויות טובות
שנמשיך ונהיה חברות משתפות וקרובות
מי ייתן ונמשיך הלאה ולא נוותר
שאת הקשר הטוב שבנינו נמשיך לשפר

זכרי שבחיים טוב לשמוח ולצחוק
וגם ללמוד ולהתקדם ולהגיע רחוק
זכרי שאני כאן עבורך – בטוב וברע
אוהבת אותך עד האינסוף ובחזרה!

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

כשמגיע יום יום ההולדת לחברה, זו הזדמנות נהדרת לאחל לה ולהגיד לה באופן ישיר את הדברים הטובים שיש בה, ואת הדברים שיש בחברות ההדוקה שיש לנו איתה במרוצת השנים. שהרי לשמוע את המילים הטובות והברכות זה הרבה יותר מלדעת אותן פנימה, בלב.. יום הולדת לחברה הוא ציון דרך גם בחברות, ועל כן כדאי לבחור בקפידה את המילים הנבחרות לברכה ולחשוב במה כדאי לברך ולאחל לה. הברכה ליום ההולדת נשארת איתה לעוד שנים, וטוב שיש מזכרת נפלאה ומרחיבת לב שכזו מהחברות. לעיתים אפילו לא צריך לחגוג את יום ההולדת מחוץ לבית, מספיק לשבת יחד ולהקריא את הברכה ליום ההולדת הכתובה מלב אל לב.

בברכת יום הולדת שמח! וברכה לחבר הנהדרת!

לעוד ברכות ליום הולדת לחברה
לעוד ברכות יום הולדת

מגוון ברכות ליום הולדת ממתינות לך אתר הברכות מילים מהלב. רוצה להפתיע את יקירך? רוצה לשמח את יקירתך? שירות חינמי וקל של שליחת ברכות יום הולדת בתוספת כיתוב אישי ואיחולים משלך בתזמון מדויק ליום ההולדת. אין כמו ברכה מיוחדת עם נגיעה אישית ליום ההולדת.