ברכה ליום הולדת לאמא - תודה אמא, לא משנה איפה, מתי, כמה ועם מי את נושאת את התואר הנהדר – אמי ומכאן אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולומר לך תודה גדולה מכל הלב ובכנות את זו המכירה אותי מימיי הראשונים את זו שליווית אותי לאורך השנים תמיד כאן עבורי, בשמחה או בצרה די בסימן קטן – וידך מושטת לעזרה את זו המתעניינת, הדואגת והמבררת כל בעיה - גדולה כקטנה - מסדרת ופותרת את זו האומרת מילה טובה בזמן אמת מעודדת, מחבקת ותומכת בכל עת לך, אמא יקרה, מופנות אלו המילים שלהן נוסיף לסיום אי אלו איחולים: המשיכי להיות כזו אמא נהדרת האמא הכי הכי! בדיוק כזו ולא אחרת שנמשיך ליהנות מהיחד הטוב השווה זהב ועוד ימי הולדת מתוקים נחגוג בכייף יחדיו

ברכה ליום הולדת לאמא – תודה

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

אמא,
לא משנה איפה, מתי, כמה ועם מי
את נושאת את התואר הנהדר – אמי
ומכאן אני רוצה לנצל את ההזדמנות
ולומר לך תודה גדולה מכל הלב ובכנות

את זו המכירה אותי מימיי הראשונים
את זו שליווית אותי לאורך השנים
תמיד כאן עבורי, בשמחה או בצרה
די בסימן קטן – וידך מושטת לעזרה

את זו המתעניינת, הדואגת והמבררת
כל בעיה – גדולה כקטנה – מסדרת ופותרת
את זו האומרת מילה טובה בזמן אמת
מעודדת, מחבקת ותומכת בכל עת

לך, אמא יקרה, מופנות אלו המילים
שלהן נוסיף לסיום אי אלו איחולים:

המשיכי להיות כזו אמא נהדרת
האמא הכי הכי! בדיוק כזו ולא אחרת
שנמשיך ליהנות מהיחד הטוב השווה זהב
ועוד ימי הולדת מתוקים נחגוג בכייף יחדיו

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

אמא שלי נולדה בב' אדר, יומיים אחרי ל' שבט, שהוא התאריך של יום האם של פעם, והיום נחוג בו יום המשפחה. סמיכות התאריכים גרמה לכך, שאמא שלי קיבלה מתנה אחת עבור שני המאורעות.
האמת? מתנה אחת תלויה עד היום בבית הוריי, שיחיו, אריח שעליו כתוב: "אלוהים לא נמצא בכל מקום, לכן הוא המציא את אמא".
עזבו שרק מתנה אחת בכל שנה, אך האם אמא שלי קיבל, מלךבד המדשפט המחמיא הזה ברכה? מסופקתני. כמי שיודעת את ערכן של מילים, אני מבקשת מילדיי, שבמקום מתנה - יכתבו לי ברכה. זה הכי כייף! לשמוע בגוף ראשון את הדברים שהם נוצריפם בלבם. יום הולדת לאנמא זו הזדמנות להגיד לה בקול את הדבריעם, וברכה ליום הולדת זה בדיוקמ האופציה המתאימה והנכונה לשמח את אמא ביום הטולדצתה.
הברכה ליום הטלדת המובאת מעלב, מתמצתת את מכלול הרגשות ודברי התודה לאמא, וכמובן שהברכה מסיימת בברכות ליום הולדת, שטומנות בחובן איחולים ותקווה לעוד הנדשך יחד מהנה.
הברכה ליום הולדת לאמא כתובה בלשון ניאטרלית, ז"א מתאימה לשני המינים.
כך שכל בן וטבת יכולים לתת את הברכה לאמא בחפץ לב.

בברכת יום הולדת שמח לאמא ומזל טוב !

כברכה שמביעה תודה ואהבה לאמא, היא בהחלט יכולה להתאים לא רק כברכה ליום הולדת של אמא אלא גם כברכה ליום המשפחה, או מה שנקרא פעם יום האם.


מגוון ברכות ליום הולדת ממתינות לך אתר הברכות מילים מהלב. רוצה להפתיע את יקירך? רוצה לשמח את יקירתך? שירות חינמי וקל של שליחת ברכות יום הולדת בתוספת כיתוב אישי ואיחולים משלך בתזמון מדויק ליום ההולדת. אין כמו ברכה מיוחדת עם נגיעה אישית ליום ההולדת.