ברכה ליום הולדת לאמא - ברכה טובה אמא יקרה שלנו וכל-כך אהובה הנה שלוחה אליך ברכתנו הטובה ברכה שתנסה לתאר אותך במספר מילים ועל הדרך כמובן תכלול גם כמה איחולים נתחיל בכך שאת מלאת אהבה ונתינה ובכוחותייך אלו אַת אֵת כולנו מטעינה תמיד בודקת מה ואיך אפשר עוד לעזור מפזרת סביבך בקביעות המונים של אור עוד נספר על אהבתך את החיים עם החיוך התמידי שעל פנייך, גם בעת קשיים עם האופטימיות, נר לרגלייך בכל זמן ומצב וחוכמתך, שעבורנו היא מכרה זהב כן, יש הרבה מה ללמוד ממך, אמא נפלאה עבור כולנו את מהווה מקור להשראה המשיכי לפזר על כולנו את זהב-אורך מאחלים לך אושר, הנאה ושמחה גם בהמשך!

ברכה ליום הולדת לאמא – ברכה טובה

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

אמא יקרה שלנו וכל-כך אהובה
הנה שלוחה אליך ברכתנו הטובה
ברכה שתנסה לתאר אותך במספר מילים
ועל הדרך כמובן תכלול גם כמה איחולים

נתחיל בכך שאת מלאת אהבה ונתינה
ובכוחותייך אלו אַת אֵת כולנו מטעינה
תמיד בודקת מה ואיך אפשר עוד לעזור
מפזרת סביבך בקביעות המונים של אור

עוד נספר על אהבתך את החיים
עם החיוך התמידי שעל פנייך, גם בעת קשיים
עם האופטימיות, נר לרגלייך בכל זמן ומצב
וחוכמתך, שעבורנו היא מכרה זהב

כן, יש הרבה מה ללמוד ממך, אמא נפלאה
עבור כולנו את מהווה מקור להשראה
המשיכי לפזר על כולנו את זהב-אורך
מאחלים לך אושר, הנאה ושמחה גם בהמשך!

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

כשאמא חוגגת יום הולדת מגיעה לה ברכה מיוחדת. האמא שטיפלה בנו ודאגה לנו חוגגת יום הולדת, ועכשיו סוף סוף היא מקבלת את הבמה, ואחת התשורות המגיעות לה מאיתנו היא ברכה מלאת מילים חמות. ברכה שיש בה הרבה הודיה והוקרה.
אז מה מאחלים לאמא לכבוד יום הולדת? מה מספרים עליה? הברכה ליום הולדת אמא המובאת מעלה מתארת בחרוזים קולחים קווים לדמותה של אמא, ונראה שזו ברכה שתתאים לכל אמא באשר היא. הברכה פותחת בשאלה ובהכרזה שזהו יום הולדתה של אמא, ממשיכה בתאור על פעולה ונתינתה האינסופית של אמא. הברכה מסתיימת בברכות ואיחולים לאמא.

אין ספק שזוהי ברכה ליום הולדת שכל אמא תשמח מאוד לקבל.
אז נאחל לה מזל טוב!

כברכה שמביעה תודה ואהבה לאמא, היא בהחלט יכולה להתאים לא רק כברכה ליום הולדת של אמא אלא גם כברכה ליום המשפחה, או מה שנקרא פעם יום האם.


מגוון ברכות ליום הולדת ממתינות לך אתר הברכות מילים מהלב. רוצה להפתיע את יקירך? רוצה לשמח את יקירתך? שירות חינמי וקל של שליחת ברכות יום הולדת בתוספת כיתוב אישי ואיחולים משלך בתזמון מדויק ליום ההולדת. אין כמו ברכה מיוחדת עם נגיעה אישית ליום ההולדת.