ברכה ליום הולדת חמישים - 5 עשורים חמישה עשורים? 5 עשורים? כן כן, ולא משנה איך סופרים גדלת, התבגרת, או כל מילה שנבחר הגעת לחמישים שנות, כשבאמתחתך עבר מפואר! ולכבוד גיל החמישים רצינו לאחל לספר, להזכיר, לתאר וגם להלל להגיש לך חוויות מחמישה עשורים עשורים משמחים, מעניינים וגם מאתגרים אין ספק שהגיל מביא איתו תובנות יש בו חוכמה, נסיון ויכולת עיבוד זכרונות יש בו יותר רוך, בשלות ובגרות ונקודות מבט נוספות לחיים בבהירות נאחל המשך איסוף חוויות טובות המשך צעידה בדרכים מרחיבות עוד ועוד עשורים, עוד ועוד מזל טוב עוד בריאות ושמחה ואושר לרוב!

ברכה ליום הולדת חמישים – 5 עשורים

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

חמישה עשורים? 5 עשורים?
כן כן, ולא משנה איך סופרים
גדלת, התבגרת, או כל מילה שנבחר
הגעת לחמישים שנות,
כשבאמתחתך עבר מפואר!

ולכבוד גיל החמישים רצינו לאחל
לספר, להזכיר, לתאר וגם להלל
להגיש לך חוויות מחמישה עשורים
עשורים משמחים, מעניינים וגם מאתגרים

אין ספק שהגיל מביא איתו תובנות
יש בו חוכמה, נסיון ויכולת עיבוד זכרונות
יש בו יותר רוך, בשלות ובגרות
ונקודות מבט נוספות לחיים בבהירות

נאחל המשך איסוף חוויות טובות
המשך צעידה בדרכים מרחיבות
עוד ועוד עשורים, עוד ועוד מזל טוב
עוד בריאות ושמחה ואושר לרוב!

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

כשאדם מגיע לגיל חמישים, יש מאחוריו 5 עשורים של חוויות, תובנות, לימוד והתנסויות . חמישה עשורים שלמים של חיים. חמישה עשורים שלמים של חיים. כשחושבים מה אפשר לברך ליום הולדת חמישים, ומנסים להתאים את הברכה, כדאי לתת ביטוי לעבר המפואר, לחמשת העשורים שמילאו את החיים, לכל מה שיש באמתחתו של האדם שהגיע לגיל חמישים. הברכה לגיל חמישים המובאת כאן למעלה, היא ברכה קולחת הכתובה בחרוזים נהדרים. ברכה שאפשר להקריא במסיבת גיל 50 ואפשר לתת כתוספת למתנה לגיל 50. בכל מקרה, זוהי ברכה שתשמח מאוד את חוגג יום ההולדת, ברכה מקורית ומיוחדת.
בברכת יום הולדת חמישים שמח!


מגוון ברכות ליום הולדת ממתינות לך אתר הברכות מילים מהלב. רוצה להפתיע את יקירך? רוצה לשמח את יקירתך? שירות חינמי וקל של שליחת ברכות יום הולדת בתוספת כיתוב אישי ואיחולים משלך בתזמון מדויק ליום ההולדת. אין כמו ברכה מיוחדת עם נגיעה אישית ליום ההולדת.