ברכה לגננת המשקיעה ליווית את ילדינו במשך שנה תמימה שנה של התפתחות וצמיחה מדהימה הם הגיעו לגן תינוקות (קצת גדולים) והפכו בעזרתך לאנשים "רגילים" הם למדו לשחק יחדיו, למדו לשתף הם שרו, רקדו, ובילו יחד בכייף הם קנו הרגלים, שמחו מדי יום להגיע ולנו ההורים זה היה חשוב ומרגיע אנו מודים לך על שנה נהדרת, מלאה בכל טוב על שהפכת את הגן למקום חם ואהוב מודים לך על ההשקעה הרבה, ועל הנתינה מבחינתנו – אפשר בקלות להמשיך עוד שנה...

ברכה לגננת המשקיעה

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

ליווית את ילדינו במשך שנה תמימה
שנה של התפתחות וצמיחה מדהימה
הם הגיעו לגן תינוקות (קצת גדולים)
והפכו בעזרתך לאנשים “רגילים”

הם למדו לשחק יחדיו, למדו לשתף
הם שרו, רקדו, ובילו יחד בכייף
הם קנו הרגלים, שמחו מדי יום להגיע
ולנו ההורים זה היה חשוב ומרגיע

אנו מודים לך על שנה נהדרת, מלאה בכל טוב
על שהפכת את הגן למקום חם ואהוב
מודים לך על ההשקעה הרבה, ועל הנתינה
מבחינתנו – אפשר בקלות להמשיך עוד שנה…

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

כשאנו שולחים ושולחות את הילדים והילדות שלנו לגן הדבר הראשון שאנו רוצים שיקרה - שנרגיש בטוחים ובטוחות ונדע שהילדים שלנו נמצאים במקום בטוח, שהם רגועים, שהם מטופלים היטב ושהם זוכים בגן לשפע של אהבה וחום. כשאנו זוכים לגננת משקיעה שמרעיפה על הילדים בגן הרבה חום ואהבה, אנו רוצים יותר מכל - לומר לה תודה. תודה לגננת! תודה על הנתינה וההשקעה! ועל כן כשמגיעה תקופת סוף השנה יש לנו הזדמנות נהדרת לתת ברכה לגננת, ברכה שכולה תודה והוקרה, ברכה שבכל פעם שהגננת תקרא בה שוב היא תתמלא בכוחות לשנה הבאה בגן.
הברכה לגננת המובאת מעלה היא בדיוק הברכה שמכילה את המילים הנכונות במינון הנכון, ומאפשרת לנו להשמיע את המילים הנכונות לגננת.
בברכה והודיה לגננת! וגם לגנן כמובן!

לעוד ברכות לגננת

לעוד ברכות למורה ולצוות החינוכי