ברכה לבת מצווה - תכונות נפלאות לפי כל הסיפורים ניחנת במלוא החופן כישורים לב רחב, חיוך כובש ועזרה גדולה לכל מי שמבקש לפי כל הסיפורים והשמועות את מלאה בתכונות נפלאות שמחת חיים, אהבת האדם ויכולת התחברות מהירה לכולם לפי כל הסיפורים והשיחות מעלותיך הטובות מפיצות שמחות תרומה לקהילה, נתינה לסביבה והכל במאור פנים בנחת ושלווה   מאחלים לך, חיי את החיים באושר ושמחה לכל אשר תפני, שאי ברכה והצלחה מזל טוב להוריך ולאחיך האוהבים מאיתנו שתמיד באהבה עוקבים  

ברכה לבת מצווה – תכונות נפלאות

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

לפי כל הסיפורים
ניחנת במלוא החופן כישורים
לב רחב, חיוך כובש
ועזרה גדולה לכל מי שמבקש

לפי כל הסיפורים והשמועות
את מלאה בתכונות נפלאות
שמחת חיים, אהבת האדם
ויכולת התחברות מהירה לכולם

לפי כל הסיפורים והשיחות
מעלותיך הטובות מפיצות שמחות
תרומה לקהילה, נתינה לסביבה
והכל במאור פנים בנחת ושלווה

 

מאחלים לך,
חיי את החיים באושר ושמחה
לכל אשר תפני, שאי ברכה והצלחה
מזל טוב להוריך ולאחיך האוהבים
מאיתנו שתמיד באהבה עוקבים

 

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

קורה שאנו מוזמנים לחגיגת בת מצווה של נערה, אותה אנחנו לא מכירים מקרוב, או אז מתעוררת השאלה, מה אפשר לאחל, מה ניתן לכתוב בברכה לבת מצווה שכזו? מכיוון שאנחנו לא מצויים עם נערת בת המצווה בשגרת היום-יום, אנחנו ניזונים בעיקר מהסיפורים אודותיו, בד"כ מפי קרובי המשפחה, שגם הזמינו אותנו לחגיגת בת המצווה.
בברכה לבת מצווה המובאת מעלה מובא פתרון יצירתי ומלא חן לברכה מפי אותם אלו המכירים פחות את נערת בת המצווה, ואשר שמעו אודותיה ואודות פעליה. משום כך הברכה פותחת במשפט "על פי הסיפורים" ועם המוטו הנחמד הזה ממשיכה בבתים הנוספים.
גם האיחולים המסיימים את ברכת בת המצווה משקפים את מעמדם של המברכים, ומשפט הסיום מלמד שהברכה ניתנת על ידי אנשים שפחות קרובים לנערת בת המצווה, ומלווים ועוקבים מרחוק.

בברכת בת מצווה שמח!

לעוד ברכה לבת מצווה ועוד ברכות


לעוד ברכות לבר מצווה