ברכה לבת מצווה - זמן מיוחד ושמח בת מצווה היא תקופה מיוחדת ומשמחת לילדה-נערה שגדלה וצומחת בת מצווה הוא זמן לברכות ואיחולים גם אם מדובר בכמה מילים קבלי מאיתנו בחום את אלו הברכות (בחרנו כמובן את הכי מוצלחות...) הוסיפי להן משלך, תקבלי פסיפס נהדר שמרי עליהן כעל אוצר יקר חיי את החיים באושר ושמחה בכל אשר תעשי, שיהיה לך הרבה הצלחה המשיכי להיות בת אהובה המחזירה אהבה ודעי שהמשפחה אותך תמיד מלווה

ברכה לבת מצווה – זמן מיוחד ושמח

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

בת מצווה היא תקופה מיוחדת ומשמחת
לילדה-נערה שגדלה וצומחת
בת מצווה הוא זמן לברכות ואיחולים
גם אם מדובר בכמה מילים

קבלי מאיתנו בחום את אלו הברכות
(בחרנו כמובן את הכי מוצלחות…)
הוסיפי להן משלך, תקבלי פסיפס נהדר
שמרי עליהן כעל אוצר יקר

חיי את החיים באושר ושמחה
בכל אשר תעשי, שיהיה לך הרבה הצלחה
המשיכי להיות בת אהובה המחזירה אהבה
ודעי שהמשפחה אותך תמיד מלווה

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

תגובה אחת בנושא “ברכה לבת מצווה – זמן מיוחד ושמח”

  1. gili הגיב:

    גילי אני מאחל לך שהיה לך בבת מיצווה יום מצוין

כתיבת תגובה

יש כמה ציוני דרך בחיים שזכורים לנו בהמשך, אחד מהם הוא זמן בת המצווה, הטקס, הארוע שנחגג, הברכות שנאמרות בע"פ או בכתב, כל אלו משמרים את ארוע בת המצווה בזכרוננו.
אשר על כן יש מקום נכבד לברכה הנאמרת או לברכה הניתנת לכבוד בת המצווה, יש בה מתן צידה לדרך. יש בה איזשהו מבט ממוקד על הזמן הזה, זמן בת מצווה, זמן התבגרות, זמן מיוחד. משום כך בחרנו לקרוא לברכה לבת מצווה המובאת מעלה, ברכה לבת מצווה - זמן מיוחד ושמח, משום שהוא מזמין לעצור ולראות מה גיל בת מצווה מאפשר לילדה שהגיעה אליו, מה אנחנו רוצים לאחל לה, להגיש לה כשי מאיתנו להמשך הדרך. אנחנו רוצים שתזכור את בת המצווה כארוע מכונן, ואת גיל בת המצווה כגיל מיוחד ומשמח.
הברכה לבת מצווה המובאת מעלה כתובה בחרוזים קולחים, וכשהיא תיקרא בטקס, בארוע, או בצנעה על ידי ילדת בת המצווה - היא תגרום להנאה רבה!

בברכת בת מצווה שמחה!


לעוד ברכות לבת מצווה