ברכה לבר מצווה - זמן מיוחד ומשמח בר מצווה הוא זמן מיוחד ומשמח לילד-נער שגדל וצומח בר מצווה הוא זמן לברכות ואיחולים גם אם מדובר בכמה מילים קבל מאיתנו בחום את אלו הברכות (בחרנו כמובן את הכי מוצלחות...) הוסף להן משלך, תקבל פסיפס נהדר שמור עליהן כעל אוצר יקר חיה את החיים באושר ושמחה בכל אשר תעשה, שיהיה לך הרבה הצלחה המשך להיות בן אהוב המחזיר אהבה ודע שהמשפחה אותך תמיד מלווה

ברכה לבר מצווה – זמן מיוחד ומשמח

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

בר מצווה הוא זמן מיוחד ומשמח
לילד-נער שגדל וצומח
בר מצווה הוא זמן לברכות ואיחולים
גם אם מדובר בכמה מילים

קבל מאיתנו בחום את אלו הברכות
(בחרנו כמובן את הכי מוצלחות…)
הוסף להן משלך, תקבל פסיפס נהדר
שמור עליהן כעל אוצר יקר

חיה את החיים באושר ושמחה
בכל אשר תעשה, שיהיה לך הרבה הצלחה
המשך להיות בן אהוב המחזיר אהבה
ודע שהמשפחה אותך תמיד מלווה

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

יש כמה ציוני דרך בחיים שזכורים לנו בהמשך, אחד מהם הוא זמן בר המצווה, הטקס, הארוע שנחגג, הברכות שנאמרות בע"פ או בכתב, כל אלו משמרים את ארוע בר המצווה בזכרוננו.
אשר על כן יש מקום נכבד לברכה הנאמרת או לברכה הניתנת לכבוד בר המצווה, יש בה מתן צידה לדרך. יש בה איזשהו מבט ממוקד על הזמן הזה, זמן בר מצווה, זמן התבגרות, זמן מיוחד. משום כך בחרנו לקרוא לברכה לבר מצווה המובאת מעלה, ברכה לבר מצווה - זמן מיוחד ושמח, משום שהוא מאפשר לעצור ולראות מה גיל בר מצווה מאפשר לילד שהגיע אליו, מה אנחנו רוצים לאחל לו, להגיש לו כשי מאיתנו להמשך הדרך. אנחנו רוצים שיזכור את בר המצווה כארוע מכונן, ואת גיל בר המצווה כגיל מיוחד ומשמח.
הברכה לבר מצווה המובאת מעלה כתובה בחרוזים קולחים, וכשהיא תיקרא בטקס, בארוע, או בצנעה על ידי ילד בר המצווה - היא תגרום להנאה רבה!

בברכת בר מצווה שמח!


לעוד ברכות לבר מצווה