ברכה לבר מצווה - זהו רגע מכונן בר מצווה זהו רגע מכונן שלב מעבר בין לבין... אתה מתבגר וצומח אל מול עינינו גדל ומתפתח בבית הספר, עם חברים מגלה עוד ועוד דברים לומד על העולם, לומד על עצמך לומד מטעויות, לומד מהצלחה אתה הופך אחראי, פועל בעצמאות בנושאים רבים מגלה בקיאות בר מצווה זהו שלב מעניין שלב מעבר בין לבין... רגל פה ורגל שם, כמאמר השיר להרים את הרגל? או להשאיר? מאחלים לך ליהנות מכל העולמות לרקום עוד ועוד חלומות להגשים אותם, כן זה לא חלום אפשר גם מחר, אם לא הולך היום... אז ילד בר מצווה, שנמצא בין שלבים איחולים רבים ומאוד אוהבים!

ברכה לבר מצווה – זהו רגע מכונן

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

בר מצווה זהו רגע מכונן
שלב מעבר בין לבין…
אתה מתבגר וצומח
אל מול עינינו גדל ומתפתח
בבית הספר, עם חברים
מגלה עוד ועוד דברים
לומד על העולם, לומד על עצמך
לומד מטעויות, לומד מהצלחה
אתה הופך אחראי, פועל בעצמאות
בנושאים רבים מגלה בקיאות

בר מצווה זהו שלב מעניין
שלב מעבר בין לבין…
רגל פה ורגל שם, כמאמר השיר
להרים את הרגל? או להשאיר?
מאחלים לך ליהנות מכל העולמות
לרקום עוד ועוד חלומות
להגשים אותם, כן זה לא חלום
אפשר גם מחר, אם לא הולך היום…
אז ילד בר מצווה, שנמצא בין שלבים
איחולים רבים ומאוד אוהבים!

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

ידוע כי בר מצווה הוא זמן של מעבר בין לבין, מעבר בין הילדות לבגרות, מעבר לעצמאות ולאחריות תוך כדי פרידה מסוימת מן הילדות. לא בכדי נקרא הגיל הזה בר-מצווה, שכן הילד יכול (ואף צריך) לקיים מצוות כבן אדם בוגר.
כשרוצים לברך בארוע בר המצווה כדאי לתת פוקוס לשלב הזה בחיים, למקום ולזמן בו נמצא ילד בר המצווה בין לבין. הברכה לבר מצווה המובאת מעלה אכן דנה בסוגיה המעניינת הזו, וכמו כל הברכות באתרנו, זוהי ברכה הכתובה בחרוזים, ברכה המתארת את המצב תוך שימוש במילים המתאימות לגיל בר המצווה, מילים קולחות וזורמות. אין ספק שמתקבלת ברכה שכייף להקריא בארוע וברכה שכייף לתת לילד בר המצווה כמתנה אוהבת.
בברכת בר מצווה שמח!

לעוד ברכות לבר מצווה