ברכה ליום הולדת אמא - מאירה את כולנו לאמא, בטובך את מאירה את המשפחה כולה מפיצה סביבך שמחה גדולה במילים טובות משרה אווירה נהדרת בזכותך נבנתה כאן חבורה מפוארת באורך את מנעימה את רגעי היחד מדרבנת אותנו לחיות את חיינו בנחת בחיוך נהדר משרה תקווה לא נגמרת בזכותך יש לנו משפחה נהדרת לכבוד יום חגך, נאחל לך באהבה שתמשיכי בדרכך המיוחדת והטובה שתמשיכי להגשים חלום אחר חלום וששמחתך תמשיך ללוות אותך יום-יום אהבתנו הגדולה אלייך שזורה כאן בברכה יחד עם איחולי בריאות והצלחה

ברכה ליום הולדת אמא – מאירה את כולנו

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

לאמא,
בטובך את מאירה את המשפחה כולה
מפיצה סביבך שמחה גדולה
במילים טובות משרה אווירה נהדרת
בזכותך נבנתה כאן חבורה מפוארת

באורך את מנעימה את רגעי היחד
מדרבנת אותנו לחיות את חיינו בנחת
בחיוך נהדר משרה תקווה לא נגמרת
בזכותך יש לנו משפחה נהדרת

לכבוד יום חגך, נאחל לך באהבה
שתמשיכי בדרכך המיוחדת והטובה
שתמשיכי להגשים חלום אחר חלום
וששמחתך תמשיך ללוות אותך יום-יום

אהבתנו הגדולה אלייך שזורה כאן בברכה
יחד עם איחולי בריאות והצלחה

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

יש לא מעט משפחות בהן האמא היא הלב הפועם, אמא שמאירה את כל המשפחה ומפיצה את הטוב והאור שיש בה ובכך משפיעה בטובה על המשפחה כולה. כשיש לאמא יום הולדת או כשיש ארוע אחר בו נרצה לאחל לה ברכות מן הלב, ברור שהתכונות הטובות הללו יהיו משולבות בברכה. בברכה לאמא המובאת מעלה, אם זו ברכה ליום הולדת או ברכה ליום המשפחה, שמנו דגש על התכונות שמחזקות את לכידות המשפחה, תכונות שמייחדות את האמא שלה כתבנו את הברכה, תכונות של שמחה וצחוק. מי יתן ונוכל לתת את הברכה לאמא עוד שנים רבות, ושאמא תמשיך לממש את הכתוב בברכה עוד ועוד.

בברכת יום הולדת שמח לאמא ומזל טוב !

כברכה שמביעה תודה ואהבה לאמא, היא בהחלט יכולה להתאים לא רק כברכה ליום הולדת של אמא אלא גם כברכה ליום המשפחה, או מה שנקרא פעם יום האם.


מגוון ברכות ליום הולדת ממתינות לך אתר הברכות מילים מהלב. רוצה להפתיע את יקירך? רוצה לשמח את יקירתך? שירות חינמי וקל של שליחת ברכות יום הולדת בתוספת כיתוב אישי ואיחולים משלך בתזמון מדויק ליום ההולדת. אין כמו ברכה מיוחדת עם נגיעה אישית ליום ההולדת.