ברכה ליום הולדת אמא - את הדוגמא לאמא, את הדוגמא לחיים מתוך הנאה צרופה לגיוון בעיסוקים ופעילות ענפה להצטיינות בכל תחום ועשיה להפיכת כל התרחשות לחגיגה וחוויה את הדוגמא ללב מלא אהבה דוגמה לאמהות הכי טובה את דוגמה לסבאות נהדרת דוגמה חיה לזוגיות מאושרת את משמשת לנו השראה מועילה ועל כך תודה גדולה ולא נותר לנו אלא לאחל ולברך המשיכי לשמש לנו דוגמה גם בהמשך!

ברכה ליום הולדת אמא – את הדוגמא

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

לאמא,

את הדוגמא לחיים מתוך הנאה צרופה
לגיוון בעיסוקים ופעילות ענפה
להצטיינות בכל תחום ועשיה
להפיכת כל התרחשות לחגיגה וחוויה

את הדוגמא ללב מלא אהבה
דוגמה לאמהות הכי טובה
את דוגמה לסבאות נהדרת
דוגמה חיה לזוגיות מאושרת

את משמשת לנו השראה מועילה
ועל כך תודה גדולה
ולא נותר לנו אלא לאחל ולברך
המשיכי לשמש לנו דוגמה גם בהמשך!

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

כשמדובר ביום הולדת לאמא, אנחנו רוצים להדגיש ולספר את הדברים החשובים. ולא סתם חשובים אלא כאלו שיילכו איתנו לאורך זמן, הרי שנוכל לגלות שאמא שלנו היא דוגמא ומופת. אמא, שיש לנו כל כך הרבה מה ללמוד ממנה. ולכבוד אמא מיוחדת שכזו, כתבנו ברכה ליום הולדת אמא, שהיא למעשה ברכה שמביעה תודה ואהבה לאמא. ברכה שמבליטה את שלל התכונות שבזכותן אמא משמשת לנו דוגמא.
כמו שאר הברכות שיש לנו כאן באתר, מדובר בברכה קולחת לאמא, ברכה הכתובה בחרוזים, ברכה קלילה, שיכולה לשמש כתוספת למתנת יום ההולדת לאמא, וגם לשמש כברכה שמוקראת בארוע יומולדת כברכה שמביעה תודה ואהבה לאמא. (הנה השקעה נהדרת ביום ההולדת לאמא, וזו בתשובה לשאלות בתחילת דברינו)

בברכת יום הולדת שמח לאמא ומזל טוב !

מגוון ברכות ליום הולדת ממתינות לך אתר הברכות מילים מהלב. רוצה להפתיע את יקירך? רוצה לשמח את יקירתך? שירות חינמי וקל של שליחת ברכות יום הולדת בתוספת כיתוב אישי ואיחולים משלך בתזמון מדויק ליום ההולדת. אין כמו ברכה מיוחדת עם נגיעה אישית ליום ההולדת.