ברכה ליום הולדת אבא - מאיר את כולנו לאבא, בטובך אתה מאיר את המשפחה כולה מפיץ סביבך שמחה גדולה במילים טובות משרה אווירה נהדרת בזכותך נבנתה כאן חבורה מפוארת באורך אתה מנעים את רגעי היחד מדרבן אותנו לחיות את חיינו בנחת בחיוך נהדר משרה תקווה לא נגמרת בזכותך יש לנו משפחה נהדרת לכבוד יום חגך, נאחל לך באהבה שתמשיך בדרכך המיוחדת והטובה שתמשיך להגשים חלום אחר חלום וששמחתך תמשיך ללוות אותך יום-יום אהבתנו הגדולה אלייך שזורה כאן בברכה יחד עם איחולי בריאות והצלחה

ברכה ליום הולדת אבא – מאיר את כולנו

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

לאבא,
בטובך אתה מאיר את המשפחה כולה
מפיץ סביבך שמחה גדולה
במילים טובות משרה אווירה נהדרת
בזכותך נבנתה כאן חבורה מפוארת

באורך אתה מנעים את רגעי היחד
מדרבן אותנו לחיות את חיינו בנחת
בחיוך נהדר משרה תקווה לא נגמרת
בזכותך יש לנו משפחה נהדרת

לכבוד יום חגך, נאחל לך באהבה
שתמשיך בדרכך המיוחדת והטובה
שתמשיך להגשים חלום אחר חלום
וששמחתך תמשיך ללוות אותך יום-יום

אהבתנו הגדולה אלייך שזורה כאן בברכה
יחד עם איחולי בריאות והצלחה

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

יש משפחות בהן האבא הוא הלב הפועם, אבא שמאיר את כל המשפחה ומפיץ את הטוב והאור שיש בו ובכך משפיע בטובו על המשפחה כולה. כשיש לאבא יום הולדת או כשיש ארוע אחר בו נרצה לאחל לו ברכות מן הלב, ברור שהתכונות הטובות הללו יהיו משולבות בברכה. בברכה לאבא המובאת מעלה, אם זו ברכה ליום הולדת או ברכה ליום המשפחה, שמנו דגש על התכונות שמחזקות את לכידות המשפחה, תכונות שמייחדות את האבא שעבורו כתבנו את הברכה, תכונות של שמחה וצחוק. מי יתן ונוכל לתת את הברכה לאבא עוד שנים רבות, ושאבא ימשיך לממש את הכתוב בברכה עוד ועוד.

בברכת יום הולדת שמח לאבא ומזל טוב !

כברכה שמביעה תודה ואהבה לאבא, היא בהחלט יכולה להתאים לא רק כברכה ליום הולדת של אבא אלא גם כברכה ליום המשפחה.

מגוון ברכות ליום הולדת ממתינות לך אתר הברכות מילים מהלב. רוצה להפתיע את יקירך? רוצה לשמח את יקירתך? שירות חינמי וקל של שליחת ברכות יום הולדת בתוספת כיתוב אישי ואיחולים משלך בתזמון מדויק ליום ההולדת. אין כמו ברכה מיוחדת עם נגיעה אישית ליום ההולדת.