ברכה ליום הולדת אבא - אתה הדוגמא לאבא, אתה הדוגמא לחיים מתוך הנאה צרופה לגיוון בעיסוקים ופעילות ענפה להצטיינות בכל תחום ועשיה להפיכת כל התרחשות לחגיגה וחוויה אתה הדוגמא ללב מלא אהבה דוגמה לאבהות הכי טובה אתה דוגמה לסבאות נהדרת דוגמה חיה לזוגיות מאושרת אתה משמש לנו השראה מועילה ועל כך תודה גדולה ולא נותר לנו אלא לאחל ולברך המשך לשמש לנו דוגמה גם בהמשך!

ברכה ליום הולדת אבא – אתה הדוגמא

לברכה הבאה לברכה הקודמת
   

לאבא,

אתה הדוגמא לחיים מתוך הנאה צרופה
לגיוון בעיסוקים ופעילות ענפה
להצטיינות בכל תחום ועשיה
להפיכת כל התרחשות לחגיגה וחוויה

אתה הדוגמא ללב מלא אהבה
דוגמה לאבהות הכי טובה
אתה דוגמה לסבאות נהדרת
דוגמה חיה לזוגיות מאושרת

אתה משמש לנו השראה מועילה
ועל כך תודה גדולה
ולא נותר לנו אלא לאחל ולברך
המשך לשמש לנו דוגמה גם בהמשך!

שליחת ברכה אישית
מאת - שם
מאת - דוא"ל
אל - שם
אל - דוא"ל
תאריך משלוח
שעת משלוח
כותרת
הודעה אישית

כתיבת תגובה

האם יום הולדת לאבא נדחק לפעמים לפינה? האם במקרה של אבא האהוב, עובר יום ההולדת בטלפון קצר לאחל מזל טוב? האם במקרה של אבא האהוב, עובר יום ההולדת בטלפון קצר לאחל מזל טוב? במיוחד אם מדובר באבא שהוא דוגמא ומופת. אבא שיש לנו כל כך הרבה מה ללמוד ממנו. ולכבוד אבא מיוחד שכזה, כתבנו ברכה ליום הולדת אבא, שהיא למעשה ברכה שמביעה תודה ואהבה לאבא. ברכה שמבליטה את שלל התכונות שבזכותן אבא משמש לנו דוגמא. כמו שאר הברכות שיש לנו כאן באתר, מדובר בברכה קולחת לאבא, ברכה הכתובה בחרוזים, ברכה קלילה, שיכולה לשמש כתוספת למתנת יום ההולדת לאבא, וגם לשמש כברכה שמוקראת בארוע יומולדת כברכה שמביעה תודה ואהבה לאבא. (הנה השקעה נהדרת ביום ההולדת לאבא, וזו בתשובה לשאלות בתחילת דברינו)

בברכת יום הולדת שמח לאבא ומזל טוב !

מגוון ברכות ליום הולדת ממתינות לך אתר הברכות מילים מהלב. רוצה להפתיע את יקירך? רוצה לשמח את יקירתך? שירות חינמי וקל של שליחת ברכות יום הולדת בתוספת כיתוב אישי ואיחולים משלך בתזמון מדויק ליום ההולדת. אין כמו ברכה מיוחדת עם נגיעה אישית ליום ההולדת.