סוגי ברכות ברשת"אני ברכתי אותך כל יום מחיי, פשוט לא הייתי חכמה דיי כדי לעשות זאת בקול" מתוך "ברכות סבי", ספרה של רחל נעמי רמן. ובכן, לא מעט פעמים יש בליבנו ברכות ואנחנו, משום מה, לא מעבירים אותן הלאה. מתחם "מילים מהלב" מצא לנכון להגיש מבחר עצום של ברכות לשימוש חופשי. ברכות שניתן לשלוח במייל עם רקע מתחלף, בתוספת מילים אישיות .ברכות שניתן להדפיס אותן. כמה פשוט. כמה יקר. (ובעצם בחינם) סוגי ברכות אפשריים ברכות שהמילים הן העיקר בהן, כמו אלו שמוגשות פה בשפע באתר, ברכות בחרוזים, או ברכות רגילות, ברכות קצרות או ארוכות. העיקר - שייצאו מן הלב (ואז בוודאי גם יגיעו ללב) ברכות מלוות באנימציה (ואז אין משמעות לשפה), יש משהו בברכות עם אנימציה שמשעשע ונעים  לעין. אנימציות אפשר כמובן לשתף רק דרך רשת האינטרנט (עד שמישהו ימציא אנימציה שנראית על דף נייר...) ברכות מהמקורות, הרי למילה ברכה יש משמעות דתית, לברך על מה שקיבלנו, מעין תפילה. מעניין לראות את המקום של הברכה בחיי האדם המאמין. הברכות מהוות חלק חשוב מחיי היום-יום. כרטיסי ברכה - שילוב של ברכה מילולית עם עיצוב, ציור, תמונה או כל מה ששובה את העין. יש משהו חגיגי בכרטיסי ברכה שעושה אותם יותר מיוחדים. שמתם לב שכל הברכות שצוינו כאן קלות להשגה, זמינות, איכותיות. יש כל כך הרבה דברים מוכנים סביבנו, רק לקטוף ולקחת, רק לתת ולהעביר הלאה. מי שנתן לאחר ברכה מהלב בוודאי מכיר את ההרגשה המתלווה לכך - הרגשת אושר ושמחה. מי שקיבל ברכה מהלב, בזמן הנכון במקום הנכון בוודאי מכיר אף הוא את ההרגשה הנהדרת והמחממת לב. אם כתבתם פעם ברכה נפלאה שאתם רוצים לשתף עם האחרים - תוכלו להוסיף למאגר הברכות שבאתר. בברכת ימים מבורכים, צוות האתר

סוגי ברכות ברשת

"אני ברכתי אותך כל יום מחיי, פשוט לא הייתי חכמה דיי כדי לעשות זאת בקול" מתוך "ברכות סבי", ספרה של רחל נעמי רמן.

ובכן, לא מעט פעמים יש בליבנו ברכות ואנחנו, משום מה, לא מעבירים אותן הלאה.
מתחם "מילים מהלב" מצא לנכון להגיש מבחר עצום של ברכות לשימוש חופשי. ברכות שניתן לשלוח במייל עם רקע מתחלף, בתוספת מילים אישיות .ברכות שניתן להדפיס אותן. כמה פשוט. כמה יקר. (ובעצם בחינם)

סוגי ברכות אפשריים

 • ברכות שהמילים הן העיקר בהן, כמו אלו שמוגשות פה בשפע באתר, ברכות בחרוזים, או ברכות רגילות, ברכות קצרות או ארוכות. העיקר – שייצאו מן הלב (ואז בוודאי גם יגיעו ללב)
 • ברכות מלוות באנימציה (ואז אין משמעות לשפה), יש משהו בברכות עם אנימציה שמשעשע ונעים  לעין. אנימציות אפשר כמובן לשתף רק דרך רשת האינטרנט (עד שמישהו ימציא אנימציה שנראית על דף נייר…)
 • ברכות מהמקורות, הרי למילה ברכה יש משמעות דתית, לברך על מה שקיבלנו, מעין תפילה. מעניין לראות את המקום של הברכה בחיי האדם המאמין. הברכות מהוות חלק חשוב מחיי היום-יום.
 • כרטיסי ברכה – שילוב של ברכה מילולית עם עיצוב, ציור, תמונה או כל מה ששובה את העין. יש משהו חגיגי בכרטיסי ברכה שעושה אותם יותר מיוחדים.

שמתם לב שכל הברכות שצוינו כאן קלות להשגה, זמינות, איכותיות.
יש כל כך הרבה דברים מוכנים סביבנו, רק לקטוף ולקחת, רק לתת ולהעביר הלאה.
מי שנתן לאחר ברכה מהלב בוודאי מכיר את ההרגשה המתלווה לכך – הרגשת אושר ושמחה.
מי שקיבל ברכה מהלב, בזמן הנכון במקום הנכון בוודאי מכיר אף הוא את ההרגשה הנהדרת והמחממת לב.

אם כתבתם פעם ברכה נפלאה שאתם רוצים לשתף עם האחרים – תוכלו להוסיף למאגר הברכות שבאתר.

בברכת ימים מבורכים,
צוות האתר

3 תגובות בנושא “ברכת פרידה כשמגיע סוף דבר”

 1. יש לי שאלה באם אתם יכולים לעזור הגיב:

  לצערי רעיתי זהבה נפטרה ובסוף החודש יש לנו הזכרה למלות שנה לפטירה. שאלתי באם אתם יכולים להציע לי לכתוב מכתב פרידה לרעייתי זהבה שהותו אני הקריא במלאות שנה לפטירתה
  בתודה מכל הלב אני אקרא זאת בזמן ההזכרה תודה

 2. מילים מהלב, אתר הברכות המחממות את הלב הגיב:

  שלום רב,
  ראשית, משתתפים בצערך.
  אנו כמובן יכולים לכתוב עבורך מכתב פרידה במלאות שנה לפטירת רעייתך.
  כדי שהמכתב יהיה אישי ומיוחד ושיקף את אשר על לבך, אנו זקוקים לפרטים.
  אנא צור איתנו קשר במייל info@mehalev.co.il
  או בטלפון 050-4478278.
  בשיחתנו נעזור לך למסור לנו את הפרטים ונבדוק את עלות כתיבת המכתב.
  בברכה,
  צוות הכותבים של אתר מילים מהלב

 3. גילעד הגיב:

  פרידה חבר

כתיבת תגובה

לאלו שרוצים ברכה לא נדושה, לאלו שחסרות להם ברכות תודה או הקדשה, לאלו שמחפשים ברכה שונה ומיוחדת, ברכה לחתונה, ברכות  לבר מצווה או ברכות ליום הולדת, הגעתם בדיוק למקום הנכון, מקום בו תוכלו למצוא ברכה לכל עת, אתר ברכות מושקע ומחכה רק לך, כי בינינו - מי לא רוצה לקבל ככה סתם מילה טובה או ברכה ? אתר הברכות "מילים מהלב" מברך אתכם על השימוש באתר ושמח על האפשרות להגיש לכם ברכות לכל ארוע ומטרה בחיים.

לאלו שרוצים ברכה לא נדושה, לאלו שחסרות להם ברכות תודה או הקדשה, לאלו שמחפשים ברכה שונה ומיוחדת, ברכה לחתונה, ברכות  לבר מצווה או ברכות ליום הולדת, הגעתם בדיוק למקום הנכון, מקום בו תוכלו למצוא ברכה לכל עת, אתר ברכות מושקע ומחכה רק לך, כי בינינו - מי לא רוצה לקבל ככה סתם מילה טובה או ברכה ? אתר הברכות "מילים מהלב" מברך אתכם על השימוש באתר ושמח על האפשרות להגיש לכם ברכות לכל ארוע ומטרה בחיים.לאלו שרוצים ברכה לא נדושה, לאלו שחסרות להם ברכות תודה או הקדשה, לאלו שמחפשים ברכה שונה ומיוחדת, ברכה לחתונה, ברכות  לבר מצווה או ברכות ליום הולדת, הגעתם בדיוק למקום הנכון, מקום בו תוכלו למצוא ברכה לכל עת, אתר ברכות מושקע ומחכה רק לך, כי בינינו - מי לא רוצה לקבל ככה סתם מילה טובה או ברכה ? אתר הברכות "מילים מהלב" מברך אתכם על השימוש באתר ושמח על האפשרות להגיש לכם ברכות לכל ארוע ומטרה בחיים.

מתנה אוהבת
 למילוי הלב, לעוד אהבה
משלוח חינם
להזמנת מתנת מארז גלויות ואוהבות