חמש דרכים להתחיל ברכה ליום הולדת 50הנה 5 סוגי פתיחה אפשריים לברכות ליום הולדת 50 1. לספר על הגיל באופן כללי בד"כ רוב האנשים החוגגים חמישים יודעים מה הם רוצים לעשות ולהיות כשיהיו גדולים, הרבה עשייה מאחוריהם, גם משפחה, ולעתים מתחילים לתור אחרי עיסוקים ותחביבים חדשים. כתיבת הברכה היא הזדמנות לספר על הפעלים. דוגמא : חמישים זהו גיל בו כבר אפשר להביט לאחור יש לא מעט פעלים שאפשר למנות ולספור 2. להציג את נקודת מבטנו לספר איך היינו אנו מרגישים אילו חגגנו בעצמנו יום הולדת חמישים, או אם כבר חגגנו, לשתף בברכה איך הרגשנו (וכמובן להגיד שהשד לא נורא כל כך (או שאולי כן??)) דוגמא : סוף סוף הגעת לגיל חמישים (אני מחכה לך כבר שנתיים תמימות) וכבעלת ותק – אני יכולה לספר שזהו גיל מהחלומות! 3. לציין את מימד הזמן שחלף בברכת יום הולדת 50, אך טבעי שנציין ש- עברו חמישה עשורים בחייך, וכן כן את/ה כבר בת/בן 50. דוגמא: כשמביטים בך קשה לראות שעברו חמישים שנה אתה נראה בדיוק כמו פעם, דבר לא השתנה 4.    שיטת הפרדוקס לספר שלא ידענו איך להתחיל את הברכה, והוקוס פוקוס!! יש לנו התחלה.... דוגמא : כשחשבנו איך לפתוח את דברינו ביום הולדתך לא הצלחנו למצוא איזה שוס שיהווה את ה-פתיחה 5.    בלי פלסף, ללא הקדמות, פשוט להתחיל את הברכה ולספר על חוגג יום ההולדת דוגמא : משה, אתה כל כך מצחיק. מעלה לכולם את המורל אין אצלך "לקום על צד שמאל" (זהו צד שלא קיים בכלל) ואנחנו? רק התחלנו, ועלינו כבר לסיים... (לסיים אמרנו ? בעצם להתחיל כתיבת ברכות מיוחדות חדשות) ימים מבורכים,  

חמש דרכים להתחיל ברכה ליום הולדת 50

הנה 5 סוגי פתיחה אפשריים לברכות ליום הולדת 50
1. לספר על הגיל באופן כללי
בד"כ רוב האנשים החוגגים חמישים יודעים מה הם רוצים לעשות ולהיות כשיהיו גדולים, הרבה עשייה מאחוריהם, גם משפחה, ולעתים מתחילים לתור אחרי עיסוקים ותחביבים חדשים.
כתיבת הברכה היא הזדמנות לספר על הפעלים.
דוגמא : חמישים זהו גיל בו כבר אפשר להביט לאחור
יש לא מעט פעלים שאפשר למנות ולספור
2. להציג את נקודת מבטנו
לספר איך היינו אנו מרגישים אילו חגגנו בעצמנו יום הולדת חמישים, או אם כבר חגגנו, לשתף בברכה איך הרגשנו (וכמובן להגיד שהשד לא נורא כל כך (או שאולי כן??))
דוגמא : סוף סוף הגעת לגיל חמישים (אני מחכה לך כבר שנתיים תמימות)
וכבעלת ותק – אני יכולה לספר שזהו גיל מהחלומות!
3. לציין את מימד הזמן שחלף
בברכת יום הולדת 50, אך טבעי שנציין ש- עברו חמישה עשורים בחייך, וכן כן את/ה כבר בת/בן 50.
דוגמא: כשמביטים בך קשה לראות שעברו חמישים שנה
אתה נראה בדיוק כמו פעם, דבר לא השתנה
4.    שיטת הפרדוקס
לספר שלא ידענו איך להתחיל את הברכה, והוקוס פוקוס!! יש לנו התחלה….
דוגמא : כשחשבנו איך לפתוח את דברינו ביום הולדתך
לא הצלחנו למצוא איזה שוס שיהווה את ה-פתיחה
5.    בלי פלסף, ללא הקדמות, פשוט להתחיל את הברכה ולספר על חוגג יום ההולדת
דוגמא : משה, אתה כל כך מצחיק. מעלה לכולם את המורל
אין אצלך "לקום על צד שמאל" (זהו צד שלא קיים בכלל)

ואנחנו? רק התחלנו, ועלינו כבר לסיים…
(לסיים אמרנו ? בעצם להתחיל כתיבת ברכות מיוחדות חדשות)
ימים מבורכים,

 

3 תגובות בנושא “ברכת פרידה כשמגיע סוף דבר”

 1. יש לי שאלה באם אתם יכולים לעזור הגיב:

  לצערי רעיתי זהבה נפטרה ובסוף החודש יש לנו הזכרה למלות שנה לפטירה. שאלתי באם אתם יכולים להציע לי לכתוב מכתב פרידה לרעייתי זהבה שהותו אני הקריא במלאות שנה לפטירתה
  בתודה מכל הלב אני אקרא זאת בזמן ההזכרה תודה

 2. מילים מהלב, אתר הברכות המחממות את הלב הגיב:

  שלום רב,
  ראשית, משתתפים בצערך.
  אנו כמובן יכולים לכתוב עבורך מכתב פרידה במלאות שנה לפטירת רעייתך.
  כדי שהמכתב יהיה אישי ומיוחד ושיקף את אשר על לבך, אנו זקוקים לפרטים.
  אנא צור איתנו קשר במייל info@mehalev.co.il
  או בטלפון 050-4478278.
  בשיחתנו נעזור לך למסור לנו את הפרטים ונבדוק את עלות כתיבת המכתב.
  בברכה,
  צוות הכותבים של אתר מילים מהלב

 3. גילעד הגיב:

  פרידה חבר

כתיבת תגובה

לאלו שרוצים ברכה לא נדושה, לאלו שחסרות להם ברכות תודה או הקדשה, לאלו שמחפשים ברכה שונה ומיוחדת, ברכה לחתונה, ברכות  לבר מצווה או ברכות ליום הולדת, הגעתם בדיוק למקום הנכון, מקום בו תוכלו למצוא ברכה לכל עת, אתר ברכות מושקע ומחכה רק לך, כי בינינו - מי לא רוצה לקבל ככה סתם מילה טובה או ברכה ? אתר הברכות "מילים מהלב" מברך אתכם על השימוש באתר ושמח על האפשרות להגיש לכם ברכות לכל ארוע ומטרה בחיים.

לאלו שרוצים ברכה לא נדושה, לאלו שחסרות להם ברכות תודה או הקדשה, לאלו שמחפשים ברכה שונה ומיוחדת, ברכה לחתונה, ברכות  לבר מצווה או ברכות ליום הולדת, הגעתם בדיוק למקום הנכון, מקום בו תוכלו למצוא ברכה לכל עת, אתר ברכות מושקע ומחכה רק לך, כי בינינו - מי לא רוצה לקבל ככה סתם מילה טובה או ברכה ? אתר הברכות "מילים מהלב" מברך אתכם על השימוש באתר ושמח על האפשרות להגיש לכם ברכות לכל ארוע ומטרה בחיים.לאלו שרוצים ברכה לא נדושה, לאלו שחסרות להם ברכות תודה או הקדשה, לאלו שמחפשים ברכה שונה ומיוחדת, ברכה לחתונה, ברכות  לבר מצווה או ברכות ליום הולדת, הגעתם בדיוק למקום הנכון, מקום בו תוכלו למצוא ברכה לכל עת, אתר ברכות מושקע ומחכה רק לך, כי בינינו - מי לא רוצה לקבל ככה סתם מילה טובה או ברכה ? אתר הברכות "מילים מהלב" מברך אתכם על השימוש באתר ושמח על האפשרות להגיש לכם ברכות לכל ארוע ומטרה בחיים.

מתנה אוהבת
 למילוי הלב, לעוד אהבה
משלוח חינם
להזמנת מתנת מארז גלויות ואוהבות